Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Транспортних технологій і систем  
Шифр та назва напряму: 6.070101 транспортні технології  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.03.008.1 Півторак Нікіта Ігорович 557
 
2 6.05.177.3 Браткевич Павло Павлович 553,5
 
3 6.07.062.1 Буша Олеся Степанівна 545,5
 
4 6.07.139.1 Чала Вероніка Геннадівна 527
 
5 6.07.002.1 Гудима Ніна Ігорівна 526,5
 
6 6.04.068.1 Кожухарь Ірина Олександрівна 522
 
7 6.05.025.3 Горобій Владислав Валерійович 519,5
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.06.045.1 Бочарова Майя Юріївна 648
 
2 6.09.476.1 Радецький Тимофій Сергійович 644,5
 
3 6.03.045.1 Шульга Анна Анатоліївна 642
 
4 6.01.029.2 Ісламова Маргарита Олександрівна 638,5
 
5 6.07.160.1 Крупський Андрій Михайлович 638
 
6 6.09.591.1 Хлівненко Михайло Вікторович 633
 
7 6.01.138.1 Соловей Аліна Сергіївна 626,5
 
8 6.02.022.2 Астафьєва Віра Андріївна 623,5
 
9 6.04.093.2 Хмельовська Анастасія Олександрівна 622,5
 
10 6.07.127.3 Чернишова Лілія Ігорівна 622
 
11 6.03.022.1 Поважнюк Владислав Ігорович 620,5
 
12 6.01.042.1 Соломахіна Катерина Сергіївна 620
 
13 6.05.183.3 Сохацький Станіслав Павлович 618
 
14 6.05.051.1 Антонян Маріанна Арташесівна 617,5
 
15 6.07.162.2 Павлютіна Анна Володимирівна 617
 
16 6.07.034.1 Білогорська Альона Олегівна 616,5
 
17 6.03.074.1 Федорончук Богдан Валерійович 616
 
18 6.03.087.1 Ревенко Оксана Вікторівна 614
 
19 6.09.084.1 Ольгін Даніїл Олегович 613,5
 
20 6.05.063.1 Мороз Ярослав Ігорович 613,5
 
21 6.09.058.1 Парфенов Василь Юрійович 613
 
22 6.07.098.3 Офутіна Катерина Олександрівна 612,5
 
23 6.05.112.1 Мошун Юлія Сергіївна 612,5
 
24 6.09.552.1 Турчинський Дмитро Юрійович 612,5
 
25 6.05.066.2 Крохмаль Орест Вікторович 612
 
26 6.06.126.1 Постолов Михайло Юрійович 611
 
27 6.09.706.2 Захарченко Ірина Сергіївна 611
 
28 6.04.065.1 Беззуб Анна Сергіївна 610,5
 
29 6.06.176.1 Ілієвська Катерина Вячеславівна 608,5
 
30 6.02.032.1 Дубовий Роман Володимирович 608,5
 
31 6.09.033.1 Голубчук Ігор Миколайович 606,5
 
32 6.05.237.2 Субко Єлизавета Романівна 606
 
33 6.09.273.3 Асатрян Аліна Артурівна 606
 
34 6.09.521.1 Кушніренко Анастасія Данилівна 605,5
 
35 6.09.608.1 Абдул Катерина Азізівна 605,5
 
36 6.07.026.1 Гуйван Єлизавета Андріївна 605
 
37 6.09.737.1 Панін Петро Дмитрович 605
 
38 6.03.026.3 Стрельбицька Єлизавета Русланівна 603,5
 
39 6.09.045.1 Якименко Вікторія Юріївна 603
 
40 6.07.027.1 Гінкул Вікторія Юріївна 602
 
41 6.09.689.1 Гусєва Тетяна Андріївна 602
 
42 6.02.029.1 Маркитан Тимофій Михайлович 601,5
 
43 6.02.042.1 Рабін Борис Владиславович 601,5
 
44 6.09.479.1 Лінкевич Тетяна Іванівна 601
 
45 6.09.238.1 Кушпіт Ольга Петрівна 600,5
 
46 6.09.081.1 Коваленко Алла Юріївна 600
 
47 6.06.067.1 Ренькас Олександр Вячеславович 600
 
48 6.09.485.1 Чеботар Анна В`ячеславівна 600
 
49 6.09.753.3 Семенець Дмитро Валерійович 599
 
50 6.05.213.3 Зав`ялов Євген Сергійович 598,5
 
51 6.09.023.1 Деде Ірина Володимирівна 598
 
52 6.01.002.1 Павлюк Крістіна Вячеславівна 598
 
53 6.01.082.1 Чайка Андрій Іванович 598
 
54 6.06.007.1 Тесля Анастасія Олександрівна 597,5
 
55 6.09.434.2 Казьмін Владислав Ігорович 597,5
                                         
Go to top