Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Кораблебудівний  
Шифр та назва напряму: 6.050101 комп’ютерні науки  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.03.008.2 Півторак Нікіта Ігорович 557
 
2 6.05.199.3 Сущенко Роман Костянтинович 556,5
 
3 6.05.177.2 Браткевич Павло Павлович 553,5
 
4 6.07.139.3 Чала Вероніка Геннадівна 527
 
5 6.07.002.3 Гудима Ніна Ігорівна 526,5
 
6 6.06.162.1 Пилипенко Михайло Сергійович 516,5
 
7 6.03.052.3 Колесніченко Сергій Віталійович 515,5
 
8 6.03.075.2 Січкар Анастасія Олександрівна 503
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.01.029.3 Ісламова Маргарита Олександрівна 638,5
 
2 6.09.131.1 Сорокіна Поліна Юріївна 638,5
 
3 6.04.006.1 Техов Олексій Леонідович 630,5
 
4 6.09.503.1 Бурдейний Андрій Михайлович 630
 
5 6.02.022.1 Астафьєва Віра Андріївна 623,5
 
6 6.04.093.1 Хмельовська Анастасія Олександрівна 622,5
 
7 6.07.127.1 Чернишова Лілія Ігорівна 622
 
8 6.01.042.3 Соломахіна Катерина Сергіївна 620
 
9 6.05.183.1 Сохацький Станіслав Павлович 618
 
10 6.07.034.2 Білогорська Альона Олегівна 616,5
 
11 6.03.074.2 Федорончук Богдан Валерійович 616
 
12 6.05.063.2 Мороз Ярослав Ігорович 613,5
 
13 6.09.706.1 Захарченко Ірина Сергіївна 611
 
14 6.04.065.3 Беззуб Анна Сергіївна 610,5
 
15 6.02.032.2 Дубовий Роман Володимирович 608,5
 
16 6.07.006.1 Бушнєва Олена Ігорівна 608
 
17 6.09.767.1 Бурдейний Євген Ігорович 607,5
 
18 6.09.119.1 Дехтеренко Інна Сергіївна 606,5
 
19 6.05.237.1 Субко Єлизавета Романівна 606
 
20 6.09.695.1 Кушніренко Анастасія Данилівна 605,5
 
21 6.09.390.1 Вербицький Юрій Вікторович 605
 
22 6.09.292.1 Дитинюк Андрій Сергійович 603,5
 
23 6.02.042.2 Рабін Борис Владиславович 601,5
 
24 6.09.618.1 Вандрович Євген Юрійович 601
 
25 6.09.081.3 Коваленко Алла Юріївна 600
 
26 6.09.485.2 Чеботар Анна В`ячеславівна 600
 
27 6.09.482.1 Щербина Аліна Дмитрівна 599,5
 
28 6.09.744.1 Черниш Юрій Віталійович 598
 
29 6.04.121.1 Міногіна Наталя Михайлівна 597
 
30 6.09.169.1 Манічева Світлана Олександрівна 596,5
                                         
Go to top