Одеський національний морський університет    
 
  Список рекомендованих  
 
Форма навчання: Денна  
Освітньо кваліфікаційний рівень: Бакалавр  
Структурний підрозділ: Портового інжинірингу  
Шифр та назва напряму: 6.050503 машинобудування  
Шифр та назва спеціальності:      
Спеціалізація:    
Хвиля: 1  
 
Бюджет  
 
  Поза конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.04.068.2 Кожухарь Ірина Олександрівна 522
 
2 6.06.162.3 Пилипенко Михайло Сергійович 516,5
 
3 6.03.052.2 Колесніченко Сергій Віталійович 515,5
 
  За конкурсом  
 
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 6.07.160.2 Крупський Андрій Михайлович 642
 
2 6.04.067.3 Заноха Ганна Геннадіївна 618
 
3 6.05.063.3 Мороз Ярослав Ігорович 613,5
 
4 6.05.066.3 Крохмаль Орест Вікторович 612
 
5 6.02.029.2 Маркитан Тимофій Михайлович 601,5
 
6 6.06.067.2 Ренькас Олександр Вячеславович 600
 
7 6.04.162.2 Біслічук Владислав Олександрович 594,5
 
8 6.09.637.1 Мунтян Олександр Юрійович 593
 
9 6.04.015.2 Музика Андрій Віталійович 590
 
10 6.07.109.3 Шевченко Андрій Ігорович 589,5
 
11 6.09.194.1 Аврамогло Оксана Віталіївна 588
 
12 6.04.062.1 Александрович Дар`я Владиславівна 587,5
 
13 6.05.189.2 Решетнюк Олександр Сергійович 587,5
 
14 6.05.065.3 Федоров Вадим Олегович 586,5
 
15 6.07.205.3 Деревенко Олег Анатолійович 586,5
 
16 6.01.108.3 Юдін Руслан Геннадійович 586
 
17 6.05.057.1 Мунтян Сергій Сергійович 585,5
 
18 6.09.529.3 Капранов Кирило Валерійович 585,5
 
19 6.09.759.1 Ротар Микита Вікторович 582,5
 
20 6.05.033.3 Ронікер Павло Юрійович 581
 
21 6.04.118.2 Савченко Валентин Миколайович 581
 
22 6.04.048.3 Чабаненко Євгеній Анатолійович 579
 
23 6.06.124.3 Брижук Олександра Романівна 577,5
 
24 6.01.012.1 Бублік Ігор Вячеславович 576,5
 
25 6.09.240.1 Алескєрова Мар`ям Теймурівна 576
 
26 6.06.109.3 Безусов Данило Миколайович 575
 
27 6.09.087.2 Черкез Марина Іванівна 574
 
28 6.04.179.3 Проворський Владислав Ігорович 573,5
 
29 6.09.285.3 Мирошниченко Ксенія Михайлівна 571
 
30 6.07.144.1 Вінтіла Володимир Петрович 571
 
31 6.03.076.3 Карімова Анна Ігорівна 570,5
 
32 6.05.131.3 Блідченко Олександр Олександрович 564,5
 
33 6.07.072.3 Брайловський Олександр Сергійович 563,5
 
34 6.07.157.3 Кулік Ірина Сергіївна 563,5
 
35 6.07.114.3 Афанасенко В`ячеслав Олександрович 562,5
 
36 6.04.171.1 Суханов Ілля Володимирович 561,5
 
37 6.02.010.3 Воронкова Сабіна Рашидівна 561
                                         
Go to top