Відповідно до чинної Програми співробітництва між Україною та Словацькою республікою в галузі освіти на 2005-2008 роки словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Термін подачі заявок до 23 березня 2018 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті.

Міжнародний форум молодих науковців має на меті зібрати видатних науковців у місті Ухань, щоб сприяти обміну досвідом молодими вченими та співпраці між різними галузями досліджень та активно впроваджувати стратегію побудови світових першокласних дисциплін та університетів. Організатором форуму виступає Уханський технологічний університет.

Кінцевий строк подачі онлайн - заявки 1 березня 2018 р.

Всі витрати на участь в форумі компенсовуються організаторами.

Детальніше

Шановні студенти!

Нові можливості в програмі Erasmus+

Детальніше

Запрошуємо вас прийняти участь в роботі літньої академії лідерства проекту Програми TEMPUS «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (ELITE – Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging), яка буде проходити з 26 по 30 червня 2017 року на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Проект Європейського Союзу  Темпус (ELITE) «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» реалізовується з грудня 2013 року в рамках Програми TEMPUS 544343-TEMPUS- 1-2013- 1-LT- TEMPUS-SMHES.

Партнерами в реалізації Проекту є європейські та українські заклади: Каунаський університет технологій (Литва), університет Грінвичу (Велика Британія), університет Тампере (Фінляндія) та Естонська бізнес-школа (Естонія) та 8 ВНЗ України. Окрім навчальних закладів у Проекті беруть участь Міністерство освіти та науки України, Асоціація з управління персоналом HRFORUM та «Група Ренмор Консалтінг» (Великобританія).

Заходи які здійснюються в рамках Проекту, спрямовані на розвиток культури, яка визнає необхідність забезпечення лідерства та організаційного розвитку для суспільства, використання результатів нових процедур для розвитку стратегічного лідерства в практичній діяльності інноваційно-орієнтованих вищих навчальних закладів.

Під час проекту його учасники розширили своє розуміння лідерства, отримали практичний досвід застосування нових знань та навичок в різних сферах - від освіти до бізнесу, створили нові освітні та консалтингові продукти. Мета Академії лідерства - просування сучасних підходів до розуміння лідерства, демонстрація різних інструментів для розвитку лідерського потенціалу та забезпечення організаційного розвитку.

Академія лідерства передбачає практичне інтерактивне навчання для учасників, семінари, майстер-класи, обговорення та дискусії.

Зареєструватися для участі ви можете за посиланням.

У додатку орієнтовна програма Академії лідерства. Після реєстрації завчасно вам буде надіслано остаточну програму заходу.

Режим роботи Академії лідерства:  4 паралельних секції по 3 сесії в день (кожна сесія триватиме 2 години).

Адреса проведення: Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Французький бульвар, 24/26, м. Одеса.

Участь в Академії є безкоштовною. Всі учасники отримують сертифікати про участь в Академії лідерства.<.p>

Всю інформацію та запитання просимо надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  або телефонувати нам за номером (048) 702-31- 13

Одеський національний морський університет за участю представників Інституту Реформації (США), Regent University School of Law (США) та Асоціації українських правників
09 листопада 2016 р.
ПРОВОДИТЬ
Круглий стіл на тему:
«ЗАХИСТ ПРАВ ТА ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАДЯН ЯК ГОЛОВНИЙ НАПРЯМ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ»

До участі в роботі круглого столу запрошуються студенти, магістранти, аспіранти, здобувачі, викладачі права та інші правники, які мають бажання висловити свою думку про сучасний стан правового забезпечення захисту прав та законних інтересів громадян та напрямки удосконалення діючого законодавства.

Адреса проведення: м. Одеса, вул. Мечникова, 34, каб. 212 о 14-00 год.

Контактна особа: Пузанова Галина Йосипівна, доцент кафедри цивільного та трудового права (050-495-28-70, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Сторінка 1 із 5

Вхід на сайт

Наверх