15 травня 2017 р стартував студентський конкурс зі створення логотипу для спеціальності «242-Туризм». Активну участь в конкурсі взяло велика кількість студентів різних курсів та спеціальностей. Були розглянуті різні варіанти логотипу, кожен з яких по-своєму відображав задану тематику. У своїх роботах конкурсанти проявили яскраву індивідуальність, креативність і творчий підхід.

15 травня 2018 р були підведені підсумки конкурсу, а 17 травня 2018 р. пройшло нагородження переможця, яким став студент 5 курсу УНІМБ Ключанцев Валентин.

Детальніше...

У період 18-20 квітня 2018 року в Одеському національному морському університеті була проведена 71 студентська науково-технічна конференція. Роботи студентів Навчально-наукового інституту морського бізнесу були присвячені, в тому числі, тематиці туризму.

Детальніше...

08 травня о 12:00 в ауд. 116 Одеського національного морського університету була проведена зустріч з представниками компанії MSC Crewing Services Ukraine.

В рамках зустрічі обговорювалися питання стажування та перспективи працевлаштування студентів Навчально-наукового інституту морського бізнесу в сфері круїзних перевезень.

Детальніше...

Для студентів спеціальностей «Менеджмент» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» доцентами кафедри «Менеджмент і маркетинг» Нінель Рощіной та Ольгою Афанасьєвою було проведено 2 відкриті лекції, присвячені Тижню кар'єри інституту морського бізнесу ОНМУ.

Детальніше...

26 квітня 2018 року на зустріч зі студентами спеціальності туризм приходила директор одеської філії мережі туристичних агентств "Поїхали з нами» - Ірина Єфімова.

Під час зустрічі Ірина поділилася зі студентами своїм досвідом і навичками, розповіла про різні ситуації, з якими стикається у своїй професійній діяльності фахівець з туризму, а також про методи виходу з них.

Детальніше...

Сторінка 1 із 6

Наверх